HASIČI KRAJKOVÁ

zásah Č 1+2

05.04.2014 19:32

zásah Č 1+2 rok 2014

První a druhý zásah naší jednotky v roce 2014 byli na stejném místě a kupodivu stejná událost a to dne :5.4.2014 byl JSDH KRAJKOVÁ vyhlášen požární poplach požár trávy Luh nad Svatavou  jednotka vyjela v plné počtu nutnému k výjezdu po příjezdu na místo s HZS Sokolov  byl požár pouze udusán a jednotka byla odeslána zpět na základnu. Po příjezdu na základnu převlečení uzamčení  hasičské zbrojnice a přihlášení JSDH Krajková do akce schopnosti následoval  druhý poplach. A to ihned jak jsme se rozešli do svých domovů tak jsme sotva se svlékli za dveřmi a o opět začal znít požární poplach ve vyrozumvacích SMS- požár trávy Luhu nad Svatavou  to byl druhý výjezd  tentýž den opět  po příjezdu  na místo zásahu bylo průzkumem zjištěno že se jedná o stejný porost a tudíž byl nařízeno  velitelem družstva a i zásahu  likvidace jedním proudem C a veškerá tráva a zemina byla tzv. přeorána a přehrabána byli prolity všechny možné ohniska a vše bylo pečlivě zkontrolováno a jednotka se mohla odebrat v klidu na základnu a poté i do svých domovů.